• info@kmyapi.com

HAKKIMIZDA

Firmamızın kurucularından Kani AKKUŞ, 1995’te çıraklıkla başladığı mesleğine okulu bitirip uzun yılların bilgi ve becerisini daha da geliştirmek, kurumsallaştırmak adına 12 Ekim 2010 yılında İstanbul Çekmeköy’de KM YAPI Taahhüt İnş. San. Tic. Ltd. Şti. kurdu.

Alanında sektör lideri KILIÇOĞLU ve MEGARON KİREMİT, VELUX Çatı Pencereleri, Titanyum Çinko Çatı Kaplama ve KNAUF Yalıtım markalarının uygulama ve satış bayiliklerini yapmaktadır.

Yıllık 100.000 M² çatı uygulama kapasitesine sahip olan KM Yapı; KİPTAŞ, TORUNLAR GYO, İŞ-KORAY, KALYON İNŞAAT, YU GROUP, YAPI YAPI, DAP YAPI, YILDIRIM HOLDİNG, AKBAŞOĞLU HOLDİNG, AKFEN HOLDİNG, PANA FİLM gibi birçok ünlü inşaat firmasının projelerinde olduğu kadar butik projelerin çatı işlerinde de profesyonel çözüm ortağı olarak hizmet sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Günümüz trendlerine odaklı bir büyüme ve kalitenin insanımıza verilebilecek en büyük değer olduğunu benimsemek, inanmak ve uygulamaktır. İnanıyoruz ki çıraklığını yapmadığımız bir işin sanatkârı olamayacağımız gibi hedefimiz bir marka olmaktan öte gerçek bir memnuniyet ve bize duyulan güveni yaşatmaktır.

VİZYONUMUZ

Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim idealimize yönelişimize destek oluyor. Biz, geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Çünkü bir idealimiz ve ideale ulaşmak için yapacak çok şeyimiz var.

DEĞERLERİMİZ

Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımızla birlikte, koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve yeniden yarattıklarımız aracılığıyla toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür. Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkarak, uzman ekibimizle birlikte kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermektir.

Kani AKKUŞ Yönetim Kurulu Başkanı Çıraklığını yapmadığınız işin ustası olamazsınız