• info@kmyapi.com

DUYURULAR

KM YAPI HABERLER

Çatı ve Çatı sistemlerinde 23 yıllık tecrübesiyle yapı sektörü nün köklü firmalarından olan KM Yapı,Türkiyenin en kapsamlı projelerinde yer almaya devam ediyor. KM Yapı'nın sunduğu özel pratik çözümlerle,Türkiye'nin mega projeleri hızlı ve güvenli şekilde ilerliyor. Farklı boyut ve şekildeki mimari yapıların çatı çözümlemeleride doğal olarak farklılık gösteriyor. KM Yapı projelerin çizim ve tasarımlarının değişiklik göstermesine rağmen her tasarıma ve mimariye farklı ideal çözümler sunmayı başarıyor.Sayısız projedeki kanıtlanmış tecrübesi ve tedarik hızı ile KM Yapı, bir çok projede tercih sebebi haline geliyor.Yüksek kapasiteli ürünlerle

hızlı ve güvenli çözümler büyük yatırımlar, özel kapsamlı çözümler sunan ve konunun uzmanı ortaklıklar gerektiriyor. Teknolojik donanımı, geniş ürün-hizmet portföyü, hızlı tedarik hizmeti ve sunduğu projelere özel hizmetleri ile KM Yapı bu tür büyük yatırımların aranan çözüm ortağı oluyor.Çatıyı bir bütün olarak ele alan KM Yapı; büyük projelerin yanısıra butik projelerde de yer alarak çatı kaplama adına sipesifik çözümler üretiyor. Müşterilerinin her türlü talebine cevap vererek müteahhitlere,mimarlara ve nihai kullanıcılara kesintisiz hizmet üretiyor.KM Yapı çatılarda uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor.Çatılarda estetiğin yanı sıra işlevsellik açısından da, fonksiyonel, pratik ve modern çözümler sunuyor.

KM Yapı Genel Müdürü KanKM Yapı Genel Müdürü Kani Akkuş; Çatı kaplama sektörü ve çatı çözümleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Güvenlik ve Kalite Önceliğimiz

KM Yapı olarak her projede önem verdiğimiz en önemli konu iş güvenliği ve kalite. Ürün ve hizmetlerimizle inşaat sektöründe maksimum güvenlikte bir çalışma ortamı oluşturmak ana hedeflerimizden biri. KM Yapı'nın firmalara sunduğu tüm sistemler maksimum iş güvenliği sağlamakta ve böylelikle iş verimliliğini arttırmaktadır.İnşaat sektörü içerisinde yüksekte çalışmanın getirdiği tehlikeler, kalitesiz ve herhangi bir kalite standartına uymayan malzeme tercihleri,plansız hizmet veya yanlış uygulamalar, istenmeyen iş kazalarına sebep olmakta. Bu durum çatı kaplama sektörünün ne kadar önemli olduğunu gözler önüne sermektedir.Özellikle çatı güvenliği ve yüksekte çalışma çatı malzemelerinin kalite standartlarında üretilmesini ve uygulama denetimlerinin iyi yapılmasını gerektirmektedir. Bahsedilen uygulama denetimi malzemenin üretiminden kullanılmasına kadar devam eden bir süreçtir.Çatılar binalarının en sert iklim koşullarına maruz kalan kısımlarıdır. Bunun için kiremitlerin ve çatı uygulamala rının en sert iklim koşullarına dayanıklı olması gereklidir.Çatı kiremidi uzun yıllar boyunca çatıda oluşacak kar yükü ve insan yükü gibi etkenlere karşı dayanıklı olması gerekir. TSE standardı ile birlikte kullanılan kiremidin mukavemetli olması kalite açısın dan çok önemlidir.KM Yapı bu doğrultuda çatıların birbiriyle uyumlu ürünlerden oluşan bir sistemle, teknik esaslara ve yönetmeliklere uygun olarak çözülmesi ile uzun ömür, konfor ve tasarruf sağlanabil mesi için sürekli kendini yenilemekte.

Çatı uzmanlık gerektiren ve bütünsel olarak çözülmesi gereken bir yapıdır


Tüketicilerin uzun ömürlü bir çatıya sahip olabilmeleri için gerekli teknik bilgilerin ve çatının mevcut durumunun ayrıntılı olarak analiz edildiği firmamızda amacımız daima en iyi hizmeti nasıl sunabiliriz sorusunun cevabını bulabilmek.Tüketicilerin en doğru ve en güncel bilgiye sahip olmalarını ve çatıların da doğru projelendirilerek uzun ömürlü olmasını sağlamak bizim olmazsa olmazlarımızdan. Dolayısıyla bir çatının uzun ömürlü olabilmesinde doğru projelendirilme,doğru yerde ve tekniğine uygun şekilde kullanılmış kaliteli ürünler ve nitelikli uygulayıcılar önem taşıyor.İşte tam bu noktada KM Yapı olarak biz yaptığımız referans işleri tüketi ciye lanse ediyoruz.

Pürüzsüz Yüzey Estetik Görünüm

Çatı kiremidinde mukavemetin yanısıra pürüzsüz yüzey ve estetik görünümde tercih sebebi olarak görülmektedir. Bizim çatı uygulamalarında kullandığımız ürünler Mikrokil Teknolojisi ile üretilen kiremitler olup pürüzsüz yüzeyi sayesinde kir, toz gibi dış etkenleri de yüzeyinde tutmayarak bu tür etkenlere karşı da dayanıklı tip ürünlerdir. Kullandığımız bu teknolojideki kiremit ürünleri yoğun kıvamdaki hammaddesi sayesinde 1. sınıf su geçirmezlik özelliği taşırlar.Bu bağlamda biz KM Yapı olarak Çatı Teknolojilerinde, ileri teknoloji ve bağlı ekipmanları,renkli ve mükemmel alternatifleri dahil olmak üzere, tek merkezden entegre çözümler sunan, çözüm ortağımız Kılıçoğlu çatı teknolojileri ile müşterilerimize hizmet üretmekteyiz.

Çatı Teknolojileri ürünlerimiz KM Yapı markasının güvencesi altındadır.

Çatı uzmanlık gerektiren ve bütünsel olarak çözülmesi gereken bir yapıdır.

Müşterilerimize çatı sistemlerinde özgün ve profesyonel çözümler sunup,uygun anahtar teslim uygulamalar yapmaktayız.KM Yapı çatı teknolojileri ısı ve su yalıtımı için sunduğu bütünsel çözümlerle çatı ile ilgili tüm sorularınıza cevap verebilecek şekilde kendini konumlandırmıştır.Tam otomatik İsveç ve İtalyan teknolojisi ile üretilen Megaron kiremitleri,çift kat yüzey kaplama teknolojisi, farklı renk seçenekleri, geniş aksesuar çeşidi ve AB standardında ambalajıyla müşterilerimize sunmaktayız.Çatı sektörü ile ilgili teknik açıklamalarından sonra KM Yapı hakkında da kısaca bilgi veren Kani Akkuş sözlerine şöyle devam etti. 1995 yılından beri Çatı Çözümleri,Çatı İşleri,Çatı Pencere Sistemleri ve İzolasyon alanlarında Türkiye'de faaliyet gösteren KM Yapı, İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde bulunmaktadır.Komplike çözümler gerektiren özelliklerimiz sayesinde KM Yapı olarak yatırımcıların öncelikli tercihi oluyoruz.Ayrıca iki yıldır uyguladığımız ilkeli, sistemli ve istikrarlı hizmet üretimimizle sektör büyümesinin çok üzerinde yer alan bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Avrupa standartlarına uygun yüksek hizmet kalitemiz,hızlı ürün tedariğimiz,güvenli ve uzun ömürlü çatı çözümlerimiz sayesinde de müteahhit ve yatırımcı firmalara uzun vadede maliyet avantajı oluşturuyoruz. Türkiye'nin tüm bölgelerini önemserken başlattığımız değişim ve gelişim çalışmamız 2017 yılında olduğu gibi 2018 ve sonraki yıllarda da ilkeli ve istikrarlı hizmet politikalarımız ile devam edecektir.İnşaat sektöründe Türkiye'nin en iyi projelerinde yer alıyoruz.Örneğin Dap Yapı,Kalyon İnşaat,Kiptaş, Torunlar 5. Levent,Yıldırım Holding,EgeYapı,Yapı Yapı vb. projeler yapmış olduğumuz çatı çalışmalarından.KM Yapı olarak çözüm ortağı ve bayiliğini yaptığımız markalar ise şu şekildedir. Megaron-Kılıçoğlu Çatı Sistemleri,Velux,Knauf.